Hakkımızda

Biz Kimiz ?


services

Ordu Karayolu üzeri Samsun’a 10 km uzaklıkta bulunan fabrikamız 01.10.1992 tarihinden itibaren SAMSUN AKIN REJENERE KAUÇUK VE LASTİK PLASTİK AYAKKABI FAB. LTD. ŞTİ. adı altında faaliyetini sürdürmekte olup, halen OSB Sakarya Caddesi No:8 TEKKEKÖY SAMSUN adresinde 25.000 m² açık ve 19.000 m² kapalı alanda faaliyet göstermektedir.

40 yılı aşkın süredir kauçuk sektöründe faaliyet gösteren ve bu deneyimlerini Rejenere Kauçuk, Toz Kauçuk, Lastik-Plastik Ayakkabı, Astarlı Ayakkabı, Kauçuk Çizme, Plastik Çizme, Oto Paspası, El Arabası Tekeri, Keten Ayakkabı, Halı Saha Ayakkabısı, Ökçe – Pençe ve Taban gibi ürünleri siz müşterilerimizin beğenisine sunarak sizden görmüş olduğu takdir ve beğeniden dolayı ARISAN, Türkiye’de ve dünyada marka olmanın haklı gururunu ve mutluluğunu yaşamaktadır.

ÜRETİMİNİ YAPTIĞIMIZ REJENERE KAUÇUK VE TOZ KAUÇUK’LARI DÜNYACA ÜNLÜ LASSA, BRİSA, GOOD YEAR, PİRELLİ VE PETLAS GİBİ OTOMOTİV FİRMALARINA VERMEKTEYİZ.

Şirketimiz pvc çizme sektöründe de büyük atılımlar yapıp, 2011 yılında üretimine başladığı, PVC çizme, KREP çizme, İŞ GÜVENLİĞİ ÇİZMESİ, bayan zenne çizme, junioR çocuk çizmesi üretiminde sektöründe kendi markası durumuna gelmiştir.

ARISAN LASTİK FABRİKASI

Bayilik Sistemimiz

Değerli müşterilerimiz,

01.01.2020 tarihi itibari ile Samsun Akın Rejenere Kauçuk ve Lastik Ayakkabı Ltd. Şti. olarak bayilerimizin işlemlerini kolaylaştırmak adına bazı yatırımlarda bulunduk. Bu sayede müşterilerimiz artık bayi paneline erişerek kendi bilgileri ile sipariş verebilir ve bu sayede ürünlerini daha kolay tehmin edebileceklerdir. Bu konu ile ilgili detaylı bilgi için lütfen bizleri arayınız.

Misyonumuz

Şirketimiz içinde bulunduğu sektörde yapmış olduğu üretimler ile atık ve büyük çevre kirliliği yaratan KORD bezinden imal edilen kullanılmış hurda oto lastiklerini yeniden işleyerek hem istihdam yaratılmakta hem de ekonomiye katkıda bulunmakta ve en önemlisi ÇEVRE kirliliğini ortadan kaldırmaktadır.

Vizyonumuz

40 yılı aşkın süredir kauçuk sektöründe faaliyet gösteren ve malzemelerden onlarca ürün elde ederek müşterilerin beğenisini ve takdirini toplamayı kendisine hedef olarak belirlemiştir.

Stratejimiz

İleri teknolojik robotlarımız ile çevremizi daha temiz kullanmaya ve dünyaya barış ve mutluluk getirmeyi hedefliyoruz.

Markalarımız